Petra Pasar državna podprvaknija v cestni vožnji!

Argonavtski-maraton-2021-2944 (1)Na 10. Argonavtskem maratonu so se to nedeljo amaterji pomerili za naslove državnih prvakov v cestni vožnji. Absolutni zmagi sta osvojila člana ekipe Tuš T.E.A.M. Dean Bratuš in Katarina Novak. V soparnem ozračju so tekmovalci prevozili 80 kilometrov in opravili z 840 višinskimi metri. Skupinski štart je bil v Vrhniki, trasa pa je bila speljana čez Borovnico, Brezovico, Polhograjske dolomite, Šentjošt in nazaj na Vrhniko.

Od tekmovalcev našega kluba sta se državnega prvenstva udeležila Žan Peternelj in Petra Pasar. Oba sta se ponovno odlično odrezala. Petra je po naslovu državne prvakinje v kronometru tokrat osvojila 2. mesto med ženskami in postala še državna podprvakinja v cestni vožnji. Žan pa je dosegel prav tako odlično 5. mesto med Amaterji in 10. absolutno.